رژیم لاغری

رژیم غذایی برای افراد تنبل فرصتی برای خلاص شدن از شر پوند اضافی برای آن دسته از افرادی است که وقت و هزینه لازم برای تهیه و خرید ظروف و محصولات خاص را ندارند ، از سالن های بدن سازی و سالن های زیبایی دیدن می کنند.

رژیم غذایی برای کاهش وزن تنبل در یک هفته

رژیم غذایی با آب برای کاهش وزن برای کسانی که از احساس گرسنگی ابدی ، جستجوی برخی غذاها ، یک برنامه دشوار یا غذای نامطبوع از محبوب ترین رژیم های لاغری ، اما بسیار سخت ، خسته شده اند ، یک هدیه خدای واقعی است. به دلیل چنین مشکلاتی ، بسیاری نمی توانند مدت طولانی به رژیم غذایی پایبند باشند ، که این امر به مشکلات خاصی نیاز دارد. آنها بدون انتظار برای نتیجه شکست می خورند.

قوانین اساسی رژیم غذایی برای تنبل

 • 15-20 دقیقه قبل از غذا دو لیوان آب بنوشید!
 • به مدت دو ساعت در طول و بعد از غذا آب ننوشید!
 • بعد از دو ساعت می توانید قهوه مورد علاقه خود ، چای سبز بدون شکر را با یک تکه لیمو ، اما بدون چیزی (کلوچه ، کیک ، شیرینی ، نان) بنوشید ، در غیر این صورت دوباره شروع به خوردن می کنید. باید مدتی تمام شیرینی ها را کنار بگذارید.

راز رژیم چیست؟

 • اولاً ، این احساس جزئی سیری است که وجود دارد ، پس از مصرف دو لیوان آب ، در بالا ذکر شد.
 • ثانیا - آب باعث تسریع روند متابولیسم در بدن می شود و وزن سریعتر از بین می رود ، دوباره سموم و سموم با آب دفع می شوند.
 • ثالثاً ، هنگامی که قبل از غذا آب می نوشید ، نیاز خود را به مایعات کاملاً برآورده می کنید و بنابراین از نوشیدنی های پرکالری مانند چای شیرین ، آب میوه و . . . استفاده نکنید.

رژیم روزانه

صبحانهما 2 لیوان آب می نوشیم. صبحانه را با هر آنچه دلمان بخواهد می خوریم. در همان زمان ، ما غذا نمی نوشیم و بعد از 2 ساعت هم نمی نوشیم.

شام. ما 2 لیوان آب می نوشیم. ناهار می خوریم ، منوی ناهار هیچ محدودیتی ندارد. در عین حال ، ما غذا نمی نوشیم و بعد از صرف ناهار ، 2 ساعت نمی نوشیم.

شام. ما 1 لیوان آب می نوشیم. اگر می خواهید ، 2. نوشیدن شام بدون محدودیت های غذایی. ما بعد از 2 ساعت غذا را شستشو نمی دهیم و نمی نوشیم.

توجه: اگر ناگهان تصمیم گرفتید که یک میان وعده بخورید (به عنوان مثال یک میان وعده بعد از ظهر) ، پس فراموش نکنید که قبل از غذا خوردن باید 2 لیوان آب بنوشید. اما ، اگر مقدار غذا کم باشد (کلوچه ، رول یا ساندویچ) ، می توانید فقط 1 لیوان بنوشید.

جوانب مثبت رژیم

 • رژیم تنبلی بسیار موثر است.
 • نیازی به بازسازی رژیم نیست.
 • به شما امکان می دهد از غذاهای مورد علاقه خود استفاده کنید.
 • همراه با گرسنگی نیست.
 • فرآیندهای خود تصفیه بدن را فعال می کند.
 • فرآیندهای متابولیک را تحریک می کند.
 • هضم فست فود را تضمین می کند.
 • عدم تعادل آب را در بدن از بین می برد.

موارد منع مصرف یک رژیم غذایی ساده برای تنبل ها

رژیم غذایی در نگاه اول بی خطر است. با این حال ، مهم نیست که بررسی های مربوط به رژیم غذایی برای تنبل ها چقدر مشتاقانه باشد ، در اعمال آن عجله نکنید. با پزشک خود مشورت کنید. و به احتمال زیاد ، اگر فرد نسبتاً سالمی باشید ، پزشک آن را تأیید می کند. اگر هر گونه مشکل کلیوی ، بیماری قلبی ، فشار خون بالا دارید ، بهتر است روش دیگری برای مقابله با اضافه وزن ترجیح دهید.

استفاده از یک رژیم غذایی ساده برای تنبل ها یک تفاوت دیگر دارد. مقدار آب تجویز شده توسط رژیم غذایی باید با لذت نوشیده شود. اگر آب "جریان نداشته باشد" ، بدن به چنین مقداری احتیاج ندارد ، بنابراین رژیم غذایی برای تنبل مناسب شما نیست.

رژیم میوه و سبزیجات برای تنبل

رژیم غذایی برای تنبلان رژیم اصلی آب ، سبزیجات تازه و میوه ها است.

مدت زمان رژیم: 1 هفته.

اصل رژیم: خوردن سبزیجات و میوه ها ، ترجیحاً تازه. برای روز رژیم - تا 2 کیلوگرم. در فاصله خوردن میوه و سبزیجات ، آب بنوشید.

ویژگی ها: میوه ها را با توجه به نوع پوست (خشک - رسیده و شیرین ، مختلط یا طبیعی - هر نوع روغنی - ترش و سبز) انتخاب کنید.

نتایج رژیم تنبلی

 1. از دست دادن دو تا پنج کیلوگرم در هفته ؛
 2. تقویت سیستم ایمنی بدن
 3. بهبود رنگ پوست.

توصیه ها

در طول هر رژیم غذایی ، و همچنین برای تنبل ها ، جای خاصی برای خوابیدن در نظر گرفته می شود. و نه تنها کمیت ، بلکه کیفیت آن نیز. خواب سالم و سالم به مدت 8 تا 9 ساعت باعث متابولیسم مناسب و پردازش طبیعی غذا می شود. وقتی الگوی خواب مختل می شود ، بیشتر هورمونی به نام کورتیزول تولید می شود.

مقدار اضافی آن بر متابولیسم کربوهیدرات ها و سیستم غدد درون ریز تأثیر منفی می گذارد و منجر به این واقعیت می شود که کربوهیدرات های بدست آمده از مواد غذایی به طور کامل در انرژی پردازش نمی شوند بلکه به صورت رسوبات چربی جمع می شوند. بنابراین سعی کنید خواب خود را تنظیم کنید و اضافه وزن اضافی در طول رژیم تنبلی با سرعت بیشتری از بین می رود.

رژیم غذایی خود را با غذاهای غنی از ویتامین تکمیل کنید. به عنوان مثال ، عنصری مانند کروم به بدن کمک می کند تا کربوهیدرات ها را به صورت رسوبات چربی ذخیره نکند ، بلکه آنها را به انرژی تبدیل می کند. با کمک کروم ، یک ترکیب فعال از ماده - کلاژن وجود دارد. این بسیار مهم است ، زیرا به لطف او می توانید از عواقب کاهش وزن مانند افتادگی پوست جلوگیری کنید. کلاژن باعث می شود پوست سالم و محکم به نظر برسد.

اگر مقدار کافی کروم ، منیزیم ، سلنیوم و روی در بدن وجود داشته باشد ، در این صورت سطح انسولین نرمال می شود و کار لوزالمعده بهبود می یابد. با تشکر از این ، زمانی که فرد بعد از غذا خوردن احساس سیری می کند طولانی می شود.

با دانستن چنین تفاوت های ظریف ، شما می توانید نه تنها به نفع شکل خود بلکه برای سلامتی خود نیز وزن کم کنید. رژیم غذایی برای تنبل ها به شما کمک می کند به کمال مورد نظر خود برسید.

نتیجه

یک رژیم غذایی شگفت انگیز برای تنبل تقریباً برای همه مناسب خواهد بود. این بررسی نشان می دهد که کاهش وزن بدون انکار رژیم غذایی معمول خود چقدر دلپذیر است. نیازی به محاسبه دقیق کالری ، تهیه وعده های غذایی جداگانه یا محدود کردن مصرف کربوهیدرات نیست. رژیم غذایی برای افراد تنبل یک راه حل عالی برای افرادی است که می خواهند هیکل نازک به دست آورند ، اما آماده نیستند که غذاهای مورد علاقه خود را کنار بگذارند.